Remmers ISOLIERGRUND

Najpredávanejšie

isolier grund
 
83,90 €
(69,30 € bez DPH)
isolier grund
 
45,90 €
(37,90 € bez DPH)
2 položiek celkom
isolier grund
Darček
69,30 € bez DPH
83,90 €

Remmers Isoliergrund - BIELA Jedná sa o špeciálny vodouriediteľný izolačný základ, ktorý zabraňuje prenikaniu trieslovín z dreva. TECHNICKÝ LIST

Kód: 344005
isolier grund
Darček
37,90 € bez DPH
45,90 €

Remmers ISOLIERGRUND Jedná sa o špeciálny vodouriediteľný izolačný základ, ktorý zabraňuje prenikaniu trieslovín z dreva. TECHNICKÝ LIST

Kód: 344003

Lak na vodnej báze, podkladový náter, ktorý uchováva množstvo živíc, zabraňujúce preniknutiu farebných a vodo-rozpustných látok. Výsledný náter nezapácha, je vysoko krycie, elastický, odolný vlhkosti a poveternostným podmienkam. Týmto lakom môžete ošetriť drevo v interiéri aj exteriéri.

OBLASTI POUŽITIA

Ploty, okná, okenice, dvere, zábradlia, hrazdené ...

SPRACOVANIE

Pred náterom sa presvedčte, že je povrch bez nečistôt, mastnoty a starých náterov. Taktiež odstráňte živicu a uvoľnené hrče. Ak si vyberiete natierať drevo v exteriéri, je potrebné ho chrániť proti hnilobe výrobkom Remmers Holzschutz- Grund. Vnútorné nábytok, či iné povrchy natreté byť nemusí.

NANÁŠANIA A SCHNUTIE

Pred použitím dobre zamiešajte, natierajte akrylovým štetcom, nikdy však nie, ak je teplota nižšia ako 5 ° C. Druhú vrstvu môžete naniesť po 12tich hodinách. Schnutia je individuálna a ovplyvnené vlhkosťou a teplotou.

SPOTREBA

Pre oba nátery asi 140-160ml / m².

SKLADOVATEĽNOSŤ

Skladujte v pôvodných obaloch, vždy dobre uzavretých. Vyhnite sa vlhkým miestam a teplotám pod bodom mrazu.