VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, Z TECHNICKÝCH DÔVODOV BUDE V UTOROK 28.5. PRACOVNÁ DOBA DOČASNE OBMEDZENÁ. OTVORENÉ BUDE IBA DO 13:30. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

Spax

Najpredávanejšie

dotahovačka
 
126,40 €
(104,50 € bez DPH)
1 položiek celkom
dotahovačka
Novinka
104,50 € bez DPH
126,40 €
Kód: 496

Uľahčite si prácu používaním skrutiek so špičkovou technológiou Spax. Jednoduché a ľahké zavŕtanie je samozrejmosťou.

Závit od samotnej ostré špičky znižuje potrebný prítlak, vlnitý závit spolu s geometriou špičky usmerní vlákna tak, že je pevnosť spoja vyššia ako u bežných skrutiek. Technológia Spax 4Cut naviac výrazne obmedzuje riziko prasknutia materiálu pri montáži u kraja materiálu a v tenkých materiáloch.

 

Veľkou prednosťou je MULTI hlava, ktorá obmedzuje nebezpečenstvo pretočenia vrutu pri upevňovaní pántov, výsuvov apod .. Pri dotiahnutí na kov dôjde k výraznému zvýšeniu krútiaceho momentu a tým nedôjde k pretočení vrutu. V dreve zaistí čisté zafrézovanie. To všetko znamená väčšiu istotu kvalitnej práce a umožňuje použitie vyšších rýchlostí pri skrutkovaní a tým úsporu času.

Ďalšou výhodou je výrazne odolnejšia povrchová úprava Wirox, až 20x odolnejšie ako bežné bielo zinkované vrutmi.

Vrut so šošovkovitou hlavou 4 × 16, je špeciálne určený pre závesy. Dizajn aj povrchová úprava nikel sú zladené pre perfektný vzhľad. Pre materiály MDF sú určené skrutky Spax M, ktoré nevyžadujú predvŕtanie vo väčšine materiálov MDF, často používané aj ako náhrada konfirmátov.

S vrutmi Spax vyrobenými v Nemecku, máte plnú garanciu profesionálnej práce, špičkové kvality a certifikácie ETA pre všetky produkty.