Pre slovenské firmy (platitelia DPH) - predaj bez daně. Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.)

PCI

PCI Augsburg - pre stavebné profesionálov všetkých úrovní

Už viac ako 60 rokov značka PCI symbolizuje inováciu, maximálna spoľahlivosť, komplexné služby a prvotriednu kvalitu. Ako popredný výrobca stavebnej chémie a člen chemického koncernu BASF má táto spoločnosť nielen mnohoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva, ale aj silu a výkonnosť medzinárodne aktívna spoločnosti. Jej dlhodobým cieľom je zabezpečiť špičkové produkty pre stavebníctvo.

Kvalita výrobkov v PCI je daná predovšetkým dokonalým a dynamickým spracovaním zameraným na perfektný výsledok. Produkty PCI sú vyvinuté so špeciálnymi vlastnosťami, ako je spracovateľnosť počas celého roka, rýchle tuhnutie pre rýchly a efektívny priebeh prác a komfort pri spracovaní, ktoré zaručujú jednoznačný prínos pre plánovanie stavby.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie