Pre slovenských firiem (platitelia DPH) predaj bez daně. Platba možná iba bankovým prevodom alebo dobierkou! Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.)

Tikkurila Valtti SUPER GUARD (Základné impregnačný prostriedok)

Najpredávanejšie

sg
 
129 € / ks
(106,61 € bez DPH)
Detail
sg
 
39 € / ks
(32,23 € bez DPH)
Detail
ZÁKLADNÁ IMPREGNAČNÝ PROSTRIEDOK - Valtti SUPER GUARD 1l
 
16 € / ks
(13,22 € bez DPH)
Detail
3 položiek celkom
ZÁKLADNÁ IMPREGNAČNÝ PROSTRIEDOK - Valtti SUPER GUARD 1l
Novinka
13,22 € bez DPH
16 € / ks
Kód: 3157379
sg
Darček
32,23 € bez DPH
39 € / ks
Kód: 3157380
sg
106,61 € bez DPH
129 € / ks
Kód: 3157381

Valtti SUPER GUARD - NOVINKA PRE OCHRANU DREVA

Drevo je materiál s jedinečnými vlastnosťami. Spája v sebe prirodzenosť a vznešenosť, a práve preto je tak často používaný v architektúre a stavebníctve. Vzhľadom k nepriaznivým klimatickým a biologickým vplyvom si však vyžaduje osobitnú ochranu.
Valtti Super Guard je nový prípravok z radu Valtti, určený na drevo vo vonkajšom prostredí. Pôsobí ako účinná ochrana proti plesniam a modraniu dreva, chráni pred škodcami technického dreva, pred vlhkosťou a pred vplyvom poveternostných podmienok a znižuje savosť dreva, čím znižuje spotrebu vrchných náterov. Vďaka ktorému si drevo zachová svoj krásny vzhľad po mnoho rokov.
Vhodný je na natieranie exteriérových drevených komponentov, ako napr. Drevené fasády, okenné rámy, vchodové dvere, drevené ploty, prístrešky, altánky, zruby, terasy, rolety, terasy, zábradlia a podobne. Tento ochranný prostriedok na drevo je k dispozícii v praktickom balení s jednoduchým otváraním a zatváraním. Aplikovať ho možno štetcom, valcom a striekaním.

Dostupný je v 1,5 a 10 litrovom balení.

Výdatnosť: cca 6,25-7,1 m2 / l