Poznáte ochranné nátery pre drevo značky OSMO?

OSMO sú nátery, ktoré nechávajú drevo dýchať, ale zároveň ich vysoko chránia. Sú vyrobené z prírodných voskov a olejov, preto sú ideálnou voľbou práve na drevené povrchy. S OSMO COLOR vyriešite povrchovú úpravu vo vnútri aj vonku, môžete natrieť celú chatku, záhradné domčeky, ploty, terasy, podlahy a akýkoľvek drevený nábytok. Je to skvelá a zároveň ekologická voľba.Ako OSMO náter funguje

V základe je zložený z unikátneho pomeru prírodných olejov a voskov. Olej prenikne do hĺbky dreva a chráni ho zvnútra. Vosk vytvorí elastický a priedušný povrch. OSMO teda chráni drevo zvnútra aj z vonku, nevytvára nepriepustný film, ale vytvorí naopak veľmi kvalitný ochranný povrch s otvorenými pórmi, vďaka čomu drevo môže aj naďalej dýchať. Nátery môžete jednoducho renovovať aj lokálne. OSMO nátery neopadávajú, nepraskajú a nešúpu sa. Vytvoria dokonalý jednoliaty povrch s vysokou odolnosťou a zároveň prirodzeným vzhľadom. Často stačia dva jemné nátery a máte hotovo.

 

Vydrží aj vysokú záťaž

Pod vyššou záťažou je vždy záhradný nábytok, drevené terasy, ploty, pohľadové zábrany, pergoly, striešky a ďalšie prvky, ktoré sú vystavené poveternostným vplyvom. Bezfarebný aj farebný ochranný olej OSMO im výrazne predĺži životnosť a zároveň pomôže zachovať krásny vzhľad aj po rokoch používania. Povrch zostáva prirodzený a štruktúra dreva nenarušená.

Neškodí zdraviu ani prírode

Všetky povrchy ošetrené nátermi OSMO sú po zaschnutí nezávadné pre človeka, zvieratá aj rastliny. Sú vysoko odolné voči potu a slinám a sú preto vhodné aj pre detský nábytok a detské hračky. Pokiaľ ste citlivý na pachy a chémiu, tak sú tieto nátery pre vás to pravé.

 

Osmo Odšeďovač

Tip od nás – extra odolný protišmykový náter

Do bytu, kde behajú malé deti, alebo často organizujete párty s priateľmi, zvoľte na podlahy Osmo Tvrdý voskový olej protišmykový EXTRA 3089. Jedná sa o profesionálny, bezfarebný náter pre drevené povrchy, vhodný najmä pre dosky z tuzemského dreva (drevené podlahy, dosky z masívneho dreva, sedliacke dosky, palubovkové podlahy a podlahy z OSB dosiek). Náter je po zaschnutí obzvlášť tvrdý a odolný, navyše s protišmykovými vlastnosťami (odolnosť proti šmyku R9).

Týmto náterom zaistíte podlahe vysokú odolnosť voči zašpineniu, oderu a zošľapaniu. Zvládne odpudzovať vodu a drevo bude chrániť pred rozliatymi nápojmi, aj tými agresívnejšími (cola, káva, víno). Jeho veľkou výhodou je jednoduché použitie a to bez nutnosti základného náteru a medzibrúsenia. Je vhodný aj do vlhkých priestorov, ako sú kuchyňa a kúpeľňa.

Nebojte sa farieb, s OSMO máte 2v1

Nemusíte sa držať iba prirodzeného farebného odtieňa dreva a chrániť ho iba bezfarebným náterom. Pre kreatívne duše, alebo zladenie nesúrodého interiéru, vám OSMO ponúka širokú paletu farebných odtieňov. Môžete tak úplne zmeniť vzhľad vášho bývania alebo posedenia na terase s minimálnou investíciou. Alebo máte domácnosť zariadenú rôznymi kusmi dreveného nábytku s rôznym dekorom dreva a jedným farebným odtieňom to všetko vkusne zladíte a zároveň zostane vaše drevo drevom. Môžete sa posunúť k trendy odtieňom šedej alebo výrazným a veselým farbám. A pokiaľ zatúžite po podlahe v bielom tóne, aj túto predstavu si môžete s OSMO zrealizovať.

Ušetrite a pustite sa do toho s nami

Nebojte sa ani väčších projektov. Vďaka prírodnému zloženiu a zdravotnej neškodnosti môžete pracovať aj priamo v interiéri. Pustite sa teda do renovácie vo veľkom a ušetrite na výhodnom balení. V našej ponuke vždy nájdete balenie s obsahom zadarmo navyše, alebo ušetrite pri kúpe viacerých balení naraz. Aktuálne napríklad ponúkame balenie 3 l za cenu 2,5 l. Pri nátere väčšej podlahy ušetríte financie aj za niekoľko litrov potrebného náteru. Môžete vyberať z Osmo tvrdých voskových olejov, Osmo ochranných olejových lazúr, ďalej vonkajších náterov vhodných na ochranu terasy – Osmo UV OCHRANNÝ OLEJ EXTRA S OCHRANOU NÁTERU 3L 420 bezfarebný, Osmo terasový olej 3L 009 smrekovec alebo Osmo terasový olej 3L 006 bangkirai prírodne zafarbený alebo Osmo terasový olej 3L Thermo drevo 010, ktorý môžete použiť snáď na akýkoľvek povrch v interiéri aj exteriéri, a všetko za cenu 2,5 l.