Pre slovenské firmy (platitelia DPH) - predaj bez daně. Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.)

Osmo Terasový olej 3L 009 smrekovec (za cenu 2,5L balenia) + darček v hodnote až 7,5 EUR

Kód: 11500027
Akcia 3L balení za CENU 2,5l
Značka: Osmo
102,90 € –9 %
modrin
102,90 € –9 % 93,90 € / ks 77,60 € bez DPH
SKLADOM (51 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2022

Akčné balenie 3 litre - iba do vypredania zásob

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis výrobku:

Osmo terasové oleje na drevo sú vysoko kvalitné nátery na drevo na báze prírodných olejov pre všetko drevo vo vonkajších priestoroch. Polomatné, s otvorenými pórmi, nechávajú drevo dýchať a znižujú napučanie a zmršťovanie. Odpudzujú vodu, sú mimoriadne odolné voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Neodprýskávají, nepraskajú a neodlupujú sa. Bez obrusovanie jednoducho pretrieť, nie je potrebný žiadny základný náter. Možno ich ľahko roztierať bez znateľných okrajov. Pocas natieranie nezasychajú.

oblasti použitia Drevené terasy a záhradný nábytok a pod. Z smrekovca, Thermo-dreva, bangkirai, massaranduba a ostatného ušľachtilého dreva, ktoré majú byť chránené pred znečistením a vlhkosťou. Vzhľad dreva je oživený a drevo je chránené pred vysychaním a "zašlým" povrchom dreva. OSMO Terasové oleje poskytujú na základe pigmentácie ochranu pred UV žiarením. Výdatnosť na liter Hladké hobľované terasy: 1 liter stačí pri 1 nátere na cca 24 m² na hladký hobľovaný povrch. Pri prvom olejovanie terasy nutné vykonať 2 nátery, tzn. z 1 l natrite cca 12 m². Vrúbkované / drážkované terasy: 1 liter stačí pri 1 nátere na cca 14 m² na vrúbkované / drážkované povrchy. Pri prvom olejovanie terasy nutné vykonať 2 nátery, tzn. z 1 l natrite cca 7 m².

  • Príprava povrchu:
  • Čerstvé drevo s vysokým podielom obsiahnutých extrahovateľných látok je nevyhnutné pred aplikáciou náteru nechať zvetrať (približne po dobu 4 týždni) alebo umyť Osmo čističom štetcov. Dreva s vysokým obsahom živíc (ako je napr. Smrekovec alebo douglaska) nechajte zvetrať po dobu najmenej 6 týždni. Čerstvo impregnovaná dreva a ďalej exotické dreviny ako napr. Massaranduba, bangkirai, merbau alebo Garapa nechajte zvetrať minimálne 3 mesiace pred prvým náterom. Ak už došlo k zašednutie dreva, ošetrite povrch Osmo Gélom proti zašednutie dreva č. 6609. Drevený povrch musí byť čistý, suchý a nesmie byť pokrytý námrazou (vlhkosť max. 20%). Osmo Terasový olej je pripravený na priame použitie, prosím nerieďte. Dobre pred použitím premiešajte. Staré mikroporézna nátery dôkladne očistite, starej farby a laky úplne odstráňte. Pri brúsení používajte ochrannú masku proti prachu. Ak je to možné, aplikujte prvý náter na všetky plochy ešte pred zmontovaním. Ak je požadovaná navyše ochrana proti hnilobe, modraniu a napadnutiu hmyzom, drevo dopredu - pokiaľ možno zo všetkých strán - ošetrite Osmo Impregnáciou dreva WR *. * Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku. Výsledný vrchné náter závisí okrem iného aj od prirodzených charakteristikách dreva, z tohto dôvodu odporúčame - najmä u neznámych povrchov - vykonanie skúšobnej náteru pred vlastným použitím.

 

  • Spracovanie:
  • Naneste pevným štetcom (Osmo Plochý štetec na olejové nátery) tenko na čistú a suchú plochu v smere vlákien dreva. Pre rýchlu prácu na veľkých plochách odporúčame Osmo Kartáč na natieranie terás 150 mm priamo na mieru na terasové dosky, s ktorým je možné pracovať v stoji a šetriť chrbát. Dobre a rovnomerne rozotrite. Potom naneste 2. náter - takisto tenko. Výsledný vrchné náter závisí - okrem iného - aj na prirodzených charakteristikách dreva, z tohto dôvodu odporúčame vykonanie skúšobnej náteru pred vlastným použitím. Chyby v nátere možno opraviť až do 15 minút od 1. nánosu v ešte mokré ploche. aplikácia pomocou Kefa na natieranie terás s držiakom Vďaka ergonomickej rukoväti a spojmi pre Osmo Systémovú Teleskopickú tyč sa spojením Quick Connect je vhodný pre rucné nanášanie terasových olejov. Dostupné šírka: 150mm. Systémová teleskopická tyč Vysoko kvalitná hliníková teleskopická tyč s mäkkým úchytom Soft-Touch a technológií Quick Connect. Nastaviteľná dĺžka: 120-200 cm. Set na natieranie terás pre ručné nanášanie terasových olejov Obsahuje vaničku na farbu vrátane otíracích žliabku, jednorazové vymeniteľné vložky (3 kusy), kefa na natieranie terás s rukoväťou (150mm široký) a držiakom prispôsobeným na Osmo Systémovú Teleskopickú tyč sa spojením Quick Connect, plochý štetec (25mm) doba schnutia Cca 12 hodín (za normálnych klimatických podmienok, 23 ° C / 50% relatívnej vzdušná vlhkosť). Pri nízkych teplotách alebo vyššej vzdušnej vlhkosti sa predlžuje doba schnutia. Čistenie pracovného náradia Osmo čističom štetcov (neobsahuje aromatické uhľovodíky)

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Osmo TERASOVÝ OLEJ
Farva: Smrekovec
Objem v litroch: 3L
Odtieň: Pini / MODŘÍN
Výťažnosť pri jednom nátere (približný odhad, líšia sa typom a starobou dreva, teplotou, ...): 30m2/l
Výťažnosť pri jednom nátere:: 24 m2 / l
Orientačná cena za m2 pri jednom nátere: 1,1 EUR/m2
S balením natrite PLOCHU (pri jednom nátere) :: 72m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie