Súťaž o náradie Fiskars

Soutěž Fiskars

Keďže si vážime vašu priazeň a radi by sme vám poďakovali za vaše nákupy na našom e-shope, pripravili sme špeciálnu súťaž, v ktorej môžete vyhrať skvelé náradie značky Fiskars! Stačí nakúpiť za 1500 Kč a viac – v období od 10. júna do 23. júna a budete automaticky zaradení do losovania. Štyria šťastní výhercovia získajú jednu z našich vybraných cien.

Pravidlá súťaže na e-shope Farbyna drevo

1. Všeobecné ustanovenia

1.1. Organizátorom súťaže je e-shop Farbyna drevo, dostupný na adrese https://www.farby-na-drevo.sk. 1.2. Súťaž prebieha v období od 10. júna do 23. júna.

2. Podmienky účasti

2.1. Účastníkom súťaže sa automaticky stáva každý zákazník, ktorý v období konania súťaže nakúpi na e-shope Farbyna drevo za 1500 Kč a viac. 2.2. Do súťaže budú zaradené iba nákupy spĺňajúce vyššie uvedenú minimálnu hodnotu.

3. Výhry

3.1. V súťaži sa hrá o náradie značky Fiskars. 3.2. Budú vyhlásení štyria výhercovia, ktorým bude náhodne priradená jedna z nasledujúcich cien:

  • Pilka FISKARS PLUS SW69 skladacia 33cm
  • Lopatka FISKARS SOLID do auta 80cm
  • Sekera FISKARS XS X7 univerzálna pre kempovanie
  • Sada nožov FISKARS FUNCTIONAL FORM štartovacia 5ks

4. Výber výhercov

4.1. Výhercovia budú vybraní náhodným žrebovaním zo všetkých platných účastníkov súťaže. 4.2. Žrebovanie prebehne do 5 pracovných dní po skončení súťaže.

5. Oznámenie výhercov

5.1. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky na kontaktné údaje uvedené pri nákupe. 5.2. Výhercovia sú povinní potvrdiť prijatie výhry do 7 dní od kontaktovania, inak môže byť výhra pridelená náhradníkovi.

6. Ďalšie ustanovenia

6.1. Účasťou v súťaži súhlasia účastníci s týmito pravidlami a so spracovaním osobných údajov na účely súťaže. 6.2. Organizátor si vyhradzuje právo pravidlá súťaže kedykoľvek zmeniť alebo súťaž zrušiť bez udania dôvodu. 6.3. Výhry nie je možné vyplatiť v hotovosti ani vymeniť za iný tovar.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na info@farby-na-drevo.sk. Prajeme vám veľa šťastia a príjemné nakupovanie!