5 jednoduchých typov na podlahu a jej ošetrenie

5 jednoduchých typov na podlahu a jej ošetrenie

Päť jednoduchých pravidiel pre podlahu a jej ošetrenie

 

Moderný trend si žiada moderné povrchy. Pokiaľ vlastníte drevenú podlahu v domácnosti, verte, že vlastníte dokonalý skvost prírody, ktorý nejde nahradiť žiadnou inou podlahovou krytinou.

Drevo je prírodný materiál, ktorý sa ľahko ošetruje a pri dodržaní jasných pravidiel údržby vydrží niekoľko generácií. Či už ide o detskú izbu alebo pracovňu, po celom byte či dome sa pohybujú deti.

A ako iste viete, upratanie domácnosti, v ktorej bývajú deti, nie je až také jednoduché. Viete, že podľa prieskumu dnešná priemerná domácnosť vlastní viac než 60 toxických chemikálií na upratanie svojho domova? Miera astmy u detí mladších ako 5 rokov vzrástla behom 14 rokov o 160%!

bona

Držte sa piatich jednoduchých pravidiel údržby a Vaša podlaha vydrží niekoľko generácií:

  1. Podlahu vždy pred čistením povysávajte.

  2. Nevyberajte univerzálne saponáty - upratovanie typu vedierko – voda len roztierate usadenú špinu na podlahe, nečistíte podlahu! Drevená podlaha môže nadmerným použitím vody napučať a zvlniť sa.

  3. Pravidelne zastrihávajte pazúriky svojím domácim miláčikom. Vyhnete sa tak poškrabanému povrchu.

  4. Olejované podlahy potrebujú čistiaci prostriedok, ktorý je špeciálne určený na ošetrenie olejovaných podláh.

  5. Upratovanie podláh jednoducho, ľahko a rýchlo – bez vody, bez vedra vyriešite nižšie uvedenými prostriedkami.

Čistiace a ošetrujúce prípravky spoločnosti Bona sú certifikované GREENGUARD ( na bandaskách označených logom), pre zníženie vašej miery vystavenej chemickým látkam a k zlepšeniu vzduchu vo vnútri vašej domácnosti. Pre domácnosti, kde sú deti predstavujeme Bona Spray Mop a čistiace prostriedky rady Bona Čistič na parkety (ocenený v TESTE r. 2015 „Best in Test“) – pre lakované drevené podlahy. Pre olejované podlahy ponúkame čistiace prostriedky rady Bona Čistič na olejované podlahy. Pre tvrdé typy podlahovín ako je keramická dlažba, marmoleum, vinyl, PVC, laminátová podlaha a pod. – predstavujeme Bona Spray Mop a čistiace prostriedky rady Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice. A ešte predstavujeme nový čistiaci prostriedok na drevené podlahy Bona Free &Simple neobsahuje alergény, ako sú farbivá a vône, ale stále má výnimočné vlastnosti, aké očakávate od akéhokoľvek produktu značky Bona. Je certifikovaný pre astmatikov a alergikov.

bona mop