Pre slovenské firmy (platitelia DPH) - predaj bez daně. Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.)

Flügger Farba na okná - 0,7L

Kód: A43827
15,60 € / ks 12,90 € bez DPH
Odoslanie do 4 prac. dní
Môžeme doručiť do:
31.1.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

popis výrobku

Flügger farba na okná je špeciálne vyvinutá farba na okná. Ľahko sa nanáša, má veľmi dobrú rozlievacia schopnosť a poskytuje veľmi robustné, poveternostným podmienkam odolný povrch. Veľmi dobré aplikačné vlastnosti v kombinácii s vysokým obsahom sušiny umožňujú aplikácii vrstvy silné 45 my po zaschnutí na jeden náter. Zamedzuje vzniku plesní. Krytost tónovaných odtieňov je uvedená na tónovacie etikete.

  • Vysoko robustná a klimaticky odolný povrch
  • Veľmi jednoduchá aplikácia ·
  • Hustá konzistencia s dobrou tekutosťou

 

aplikácia výrobku

Vhodný ako vrchný náter na ošetrenie drevených výrobkov v exteriéri, najmä na okná a dvere. V interiéri iba na vnútorné rámy okien a vchodové dvere. Vhodný na nové a alebo už ošetrené povrchy z borovice alebo jedľa, ale aj na železo a oceľ ošetrené antikoróznym náterom (napr. Odkvapy, dvere a pod.). Vytvrdená farba vytvára veľmi tvrdý povrch, ideálny pre rámy a krídla okien. Ošetrovaný podklad musí byť čistý, preschnutý, súdržný a vhodný k náteru. Pred náterom je vhodné povrch očistiť prípravkom Fluren 37. Plochy poškodené plesňou umyte najskôr prípravkom Flügger Facade Anti-green. Zvetrané povrchy a uvoľnené nátery dôkladne očistite.

Nové alebo neošetrené drevo vystavené vlhkosti najprv ošetrite základným náterom Flügger 90 Aqua. Aplikujte štetcom alebo valčekom v dvoch vrstvách. Po 8 hodinách schnutia môžu byť okenice umiestnené do rámov okien a zľahka privreté.

Odporúčaná hrúbka vrstvy je min. 60 my, ktorých je dosiahnuté v 2 náteroch.

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobcovia
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: