Pre slovenské firmy (platitelia DPH) - predaj bez daně. Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.)

Saicos extra základovací olej BEZFAREBNÝ 3001; 2,5 l + darček podľa vlastného výberu

Kód: 3001500
78,10 € / ks 64,50 € bez DPH
Odoslanie do 4 prac. dní
Môžeme doručiť do:
13.10.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

SAICOS EXTRA ZÁKLADOVACÍ OLEJ 3001 BEZFAREBNÝ

Základový olej-extra riedky je mimoriadne ľahko a hlboko prenikajúce, špeciálne základný náter s otvorenými pórmi, ktorý doporučujeme použiť ako 1. náter pre exotické a tvrdé dreviny. Podlahy ošetrené nátery SAICOS Základový olej-extra riedky a SAICOS Tvrdý voskový olej Premium budú odolné nečistotám, vode a celkovo mimoriadne trvanlivé. Vlhkosť náteru s otvorenými pórmi neuškodí.

Ako konečný náter odporúčame: »SAICOS Tvrdý voskový olej Premium

Oblasť použitia:

Plochy vnútorných priestorov: drevené obklady stien a stropov, nábytok, dvere, podlahy, trámy, lišty ... Drevo vo vlhkých priestoroch: perfektná ochrana pre drevené stropy a nábytok v kúpeľni alebo kuchyni. Nábytok, ktorý si má zachovať prírodný charakter: skrine, komody, police, stoly, stoličky ... masív alebo dyha. Ideálne pre úpravu častí historického nábytku z európskych alebo exotických drevín. Vhodné tiež pre detské hračky a iné drevené diely. Nepostrádateľný ako 1. náter pre podlahy z exotických drevín (európske a zámorské tvrdé, exotické, dreviny, napr. Dymový dub, Meranti, Wenge, Merbau, Jatoba) SAICOS EXTRA základové oleje veľmi ľahko a hlboko preniká do pórov tvrdého dreva. U exotických drevín tu nemenovaných v prípade pochybností preveďte skúšobný náter na vzorke. (Konečný náter Tvrdý voskový olej-Klasik alebo Premium) Je to tiež vynikajúci základný náter pod transparentné farebné nátery za účelom zjednotenia nasiakavosti povrchu a následné rovnomerné farebnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Saicos ZÁKLADNÝ OLEJ EXTRA RIEDKY (Pre exotické dreviny)
Odtieň: bezfarebný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: