Pre slovenské firmy (platitelia DPH) - predaj bez daně. Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.)

Saicos UV ochranná lazúra vnútorná - transparentné 7701; 2,5 l + darček v hodnote až 7,5 EUR

Kód: 7701501
87,10 € / ks 72 € bez DPH
SKLADOM (11 ks)
Môžeme doručiť do:
4.10.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

SAICOS UV OCHRANNÁ LAZÚRA VNÚTORNÁ TRANSPARENTNÁ

Náter s UV ochrannou proti žltnutiu pre všetky dreviny v interiéri aj vo vlhkých priestoroch.

Vydantnost: 1L = cca 9m 2 pri 2 náteroch.

Pre všetko drevo vnútri. náter na drevo na báze oleja s dobrými vlastnosťami, hodvábne matný povrch, odolný nečistotám, esteticky krásny, moderný náter, veľmi rýchlo schne a je extrémne odolný proti mechanickému poškodeniu. Náter zaistí trvalé spojenie s povrchom dreva. 
Je priedušný a reguluje vlhkosť. Tento náter s otvorenými pórmi nepraská, nelúpe sa. Je priedušný, odpudzuje vodu, reguluje vlhkosť a obmedzuje napúčanie a zmršťovanie dreva. Pri renovácii je treba len ďalší náter na plochu zbavenú nečistôt. UV- ochranná lazúra vnútorná je vhodná pre všetko drevo v interiéri: obklady stien a stropu, nábytok, dvere, lišty, lepené drevo, OSB-, drevotrieskové a MDF dosky. Aj pre detské hračky (sliny a pot) a všetky podobné predmety z dreva. Pre všetko drevo vo vnútri, ktoré má zostať "prírodné", ale napriek tomu s ochranou proti žltnutiu. Odporúčame napr. V priestoroch s modernými, vysokými stropmi z prírodného dreva, kde by mal zostať prirodzený vzhľad.

Dodatočné parametre

Kategória: Saicos UV-OCHRANNÁ LAZÚRA VNÚTORNÉ
Odtieň: transparentné
Výťažnosť pri jednom nátere:: 15 m2 / l
Orientačná cena za m2 pri jednom nátere: 2 EUR/m2
S balením natrite PLOCHU (pri jednom nátere) :: 37,5m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: