Pre slovenské firmy (platitelia DPH) - predaj bez daně. Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.)

Saicos tvrdý voskový olej Premium Striebornosivou TRANSPARENTNÉ 3317; 10 l + darček v hodnote až 7,5 EUR

Kód: 3317700
380,70 € / ks 314,60 € bez DPH
Odoslanie do 2-3 prac. dní
Môžeme doručiť do:
13.12.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

SAICOS TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ PREMIUM ODTIEŇ - 3035 LESKLÝ

Pre trvalo krásne, prirodzené a ľahko udržiavateľné povrchy vám odporúčame náš Tvrdý voskový olej Premium. Prírodné zložky tvrdého voskového oleja nasiaknu hlboko do drevených pórov a zároveň vytvorí nádherný a na dotyk príjemný povrch. Vďaka veľmi rýchlemu schnutia získate prvotriedne povrch počas jedného dňa. Povrchy natreté SAICOS Tvrdým voskovým olejom Premium je možné ľubovoľne lokálne obrúsiť a znova naolejovať. Úplne bez prísad a len na báze prírodných olejov, vhodný pre všetky drevené povrchy. 
Saicos tvrdý voskový olej Premium je r ychleschnoucí, vysoko kvalitná povrchová úprava pre všetky drevené, korkové aj bambusové podlahy. Extrémna životnosť, ľahká údrby, lokálne opravy bez viditeľných stôp.

Úplne bez prísad a len na báze prírodných olejov, vhodný pre všetky drevené povrchy

vlastnosti

Bezfarebný náter na drevo na báze prírodných surovín rastlinného pôvodu (oleje a vosky). Špeciálne vyvinutý pre všetky druhy drevených podláh (podľa DIN 18356), tiež pre korkové podlahy. Protišmykovosť R9. Je priedušný (umožňuje drevu dýchať) a reguluje jeho vlhkosť.Obmedzuje napúčanie a zmršťovanie dreva. Preniká hlboko pod povrch dreva a preto je veľmi trvanlivý. Vyhovuje prirodzeným požiadavkám dreva a prírodnou cestou ich chráni. Je mimoriadne trvanlivý a odolný. Vysoko matný, matný, hodvábne matný alebo lesklý povrch - podľa priania, je protišmykový, odolný proti vode a nečistotám. Káva, víno alebo agresívne ovocné šťavy vyliate na povrch nemôžu preniknúť do hĺbky dreva a možno ich ľahko zotrieť. SAICOS Tvrdý voskový olej - povrch je možné ľahko čistiť, udržiavať a ľahko renovovať. Schnutie - 3-4 hodiny !!

použitie

Podlahy v interiéri zo všetkých druhov dreva, tvrdého aj mäkkého: parkety, dosky, vrstvené a dyhované drevo, drevotrieska, atď. Všetky typy korkových podláh: parketové a korkové šablóny. Veľmi dobre sa hodí na ošetrenie všetkých namáhaných drevených plôch, ako sú dosky stolov a prepážok. Odporúča sa tiež k ošetreniu hračiek a iných drevených predmetov. Ideálne pre miestnosti s vysokou vlhkosťou, napr. Kuchyne a kúpeľne.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Saicos TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ PREMIUM
Odtieň: STRIEBORNÁ SIVÁ
Výťažnosť pri jednom nátere:: 23 m2 / l
Orientačná cena za m2 pri jednom nátere: 1,7 EUR/m2
S balením natrite PLOCHU (pri jednom nátere) :: 230m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: