Pre slovenské firmy (platitelia DPH) - predaj bez daně. Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.)

Saicos olejová lazúra vonkajšie smrek 0010; 10 l + darček v hodnote až 7,5 EUR

Kód: 0010701
297,80 € / ks 246,10 € bez DPH
Odoslanie do 2-3 prac. dní
Môžeme doručiť do:
13.12.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

SAICOS OLEJOVÁ LAZÚRA VONKAJŠIE ODTIEŇ0001 BEZFAREBNÁ TRANSPARETNÝ

SAICOS Olejová lazúra vonkajšia lazúra zaistí obzvlášť vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom tým, že trvalo priľne k drevu.Jej UV-odolné farebné pigmenty ochránia prirodzenú krásu mnoho rokov. Použité prírodné oleje sa vsiaknu hlboko do dreva a ochráni priedušný, vodoodpudivý, paropriepustný povrch dreva preventívne proti napadnutiu plesňou a hubami.

Olejová lazúra na vonkajšie drevo s extrémnou ochranou, transparentná v mnohých odtieňoch. Na báze prírodného oleja s extra ochranou proti zmodranie, hubám, plesniam, drevokaznému hmyzu.

vlastnosti

Polopriehľadný farebný náter na ochranu driev a v exteriéri na báze prírodných rastlinných olejov - s vysokou UV ochranou a odolnosťou proti poveternosti. Rovnako je vhodný ako náter na okná (napr. Sipo Mahagon alebo iné tvrdé dreviny). Zaistí krásne, prírodné sfarbenie a taktiež preventívne ochraňuje pred zamodraním, hnilobou, plesní a napadnutím hmyzom. Je to porézny, vodoodpudivý, extrémne odolný, priedušný a vlhkosť regulujúci náter. Obmedzuje zmršťovania a napučania dreva. Vďaka výbornej nasiakavosti olejov je zaručená extrémna odolnosť voči poveternosti. Náter sa trvale spojí s drevom, preto nie je potrebné žiadne brúsenie pri renovácii, ani po mnohých rokoch. Jednoducho nanesiete ďalší náter. SAICOS-OLEJOVÁ LAZÚRA zaisťuje optimálnu ochranu dreva: prírodné oleje sa vpijú hlboko do dreva a udržujú ho zdravé a elastické, chráni povrch pred poveternostnými vplyvmi. Získate priedušný náter, vlhkosť môže z dreva unikať. Farebné pigmenty s vysokou UV odolnosťou zaručujú dlhodobo

krásny náter. Účinné látky zabezpečí preventívnu ochranu pred zamodraním, hnilobou, plesní a napadnutím hmyzom.

použitie

Drevo na dome: drevené fasády, drevené stavebné konštrukcie, podhľady striech, priehradové konštrukcie, balkóny, okná, okenice, verandy, prístrešky pre autá .. 
Drevo v záhrade: pergoly, zásteny, mreže, besiedky, drevené ploty, brány, drevené rošty, podlahové dielce, terasy, záhradné domčeky a chaty, záhradný nábytok, atď. 
Vynikajúca ako náter na okná, v prírodných transparentných odtieňoch, takisto na okná z tvrdých drevín. Ideálne pre tlakovo impregnované drevo. 
Vhodný aj pre Thermoholz (v závislosti na drevine a výrobnom postupe). Odporúčame skúšobný náter.

Dodatočné parametre

Kategória: Saicos OLEJOVÁ LAZÚRA VENKOVNÍ
Objem v litroch: 10 L
Odtieň: SMREK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: