Starostlivosť o drevený záhradný nábytok

Záhradný nábytok

Drevený záhradný nábytok pridáva teplý a prirodzený prvok k vášmu dvoru alebo terase. Aby však zachoval svoje čaro a odolnosť voči nepriazni počasia, je dôležité venovať mu pravidelnú starostlivosť a ochranu. V tomto článku sa pozrieme na niekoľko produktov, ktoré vám pomôžu udržať váš nábytok v špičkovej kondícii, a to s príkladmi z každodenného života.

Osmo terasový olej – Jarná akcia, ktorá poteší

Osmo terasový olej je ideálny na ošetrenie drevených terás, ale skvele poslúži aj na stoly a stoličky. Nanesenie oleja na nábytok zvýrazní prirodzenú krásu dreva a zároveň ho ochráni pred vlhkosťou a UV žiarením. A vďaka jarnému akci 3 litre za cenu 2,5 litra získate nielen skvelú ochranu, ale aj úsporu.

Ďalšou vynikajúcou voľbou pre ochranu vášho nábytku je Hahn Color Terasový olej. Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú kvalitnú ochranu s možnosťou zvýraznenia alebo zmeny farby dreva. Môžete si vybrať z niekoľkých odtieňov, takže si ľahko prispôsobíte vzhľad nábytku k celkovému štýlu vášho dvora. Využite Hahn Color na obnovenie napríklad starého kresla, ktorému chcete vrátiť jeho pôvodný lesk a zároveň poskytnúť dlhodobú ochranu alebo ošetríte vašu terasu pri bazéne.

 

Pre oživenie starého dreva

Ak váš drevený nábytok začal sivieť a strácať svoju farbu, Osmo Odsivovač je správnou voľbou. Tento produkt je skvelý pre rýchle a efektívne obnovenie pôvodnej farby dreva a jednoducho dokáže vrátiť čas aj slnečné lúče, kedy nielen nábytok, schody alebo terasa môžu znova vyzerať nové.

Obľúbenou súčasťou záhrady sú tiež pergoly, na ktoré nesmieme zabudnúť. Remmers HK-LASUR poskytne dlhodobú ochranu dreveným povrchom a nielenže chráni pred UV žiarením, ale aj pred plesňami a hubami, čo je špeciálne dôležité v našom premennom klíme.

Odsedenie
 
 

Pre tých, ktorí túžia po väčšej zmene

Ak by ste radi zmenili váš nábytok s krycí farbou, odporúčame Adler 5in1 COLOR, ktorý jednoducho a rýchlo aplikujete ako ochranu napríklad na hojdačku alebo pieskovisko, ktoré tak zostanú chránené a esteticky príťažlivé.

Akcia Osmo

 

Obetovať čas starostlivosti o drevený záhradný nábytok nie je len o udržiavaní jeho vzhľadu. Je to investícia do jeho životnosti a vášho pohodlia. S týmito produktami môžete ľahko zabezpečiť, že váš vonkajší nábytok bude slúžiť krásne a efektívne roky. A ak si neviete rady s výberom, ozvite sa nám, radi poradíme.