Flügger Wood Tex Wood Oil (predtým Wood Oil Aqua) 0,75l odtieň 010 bezfarebný + darček k objednávke nad 40€

Kód: A43557/010
12,90 € –9 %
bezbarva
12,90 € –9 % 11,70 € 9,70 € bez DPH
SKLADOM (5 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

banner-product-detail
Potrebujete pomôcť s výberom?
+421 233 056 778
(pracovné dni 8:00 - 16:00)
Položiť otázku
90% produktů skladem
produktov skladom
Garance kvalitního nátěru
Garancia kvalitného náteru
Největší výběr barev na dřevo
Najväčší výber farieb na drevo v SR

Podrobný popis

Alkydový olej na vodnej báze. Flügger olej Aqua obsahuje UV-filter, ktorý chráni pred agresívnym slnečným žiarením a predlžuje tak životnosť dreva. Výnimočne dobre penetruje do dreva a chráni ho pred vysychaním a vznikom prasklín. Zvýrazňuje prirodzenú štruktúru dreva a poskytuje vodeodolný povrch.

  • Bráni vzniku plesní a rias
  • Zachováva farbu dreva a predlžuje jeho životnosť
  • Bráni vysychaniu a praskaniu dreva
  • Chráni drevo pred UV-žiara nej

 

použitie: 
Používa sa v exteriéri na základnú údržbu drevených terás, plotov, záhradného nábytku z tmavých druhov driev odolných vode a tlakovo impregnovaného dreva. 
Tiež vhodný na drevo predtým ošetrené klasickým rozpúšťadlovým olejom na drevo. Pri použití na povrchyy z neimpregnované borovica, jedľa a smrekovca je nutné počítať s častejšou údržbou.

aplikácia: 
Podklad musí byť čistý, suchý, pevný, savý a nesmie byť už ošetrený lakom alebo farbou. Neošetrené drevo zasiahnuté plesňou alebo riasami sa čistí prípravkom Flügger Facade Anti-green. Čistenie povrchov z borovice, jedle a tlakovo impregnovaných driev, ktoré boli vystavené poveternostným podmienkam, sa prevádza prípravkom Flügger čistič dreva A. Čistenie povrchov z exotického dreva, ktoré boli vystavené poveternostným podmienkam, sa prevádza prípravkom Flügger čistič dreva B. Drevo skôr ošetrené olejom sa ošetrí olejom ihneď po čistení a brúsení . Pred použitím premiešajte. Nanáša sa štetcom. Opakujte nanášanie mokrý do mokrého, až je drevo plne nasýtené olejom, bez toho aby sa vytvoril na povrchu olejový film. Po 20 minútach prebytočný olej zotrite suchou štetcom alebo handrou. Po vyzretí možno pretierať väcšinou druhov farieb. Olejované povrchy sa udržujú podľa potreby 1-2krát ročne. Upozornenie: Vlhkosť dreva pred náterom olejom musí byť max .: okná a dvere 12%, ploty a obloženie 18%. Na zruby konštruované z guľatých kmeňov alebo dosiek so zvyškami kôry alebo letokruhy použite Flügger olej Classic. Pri použití iných prípravkov hrozí odlupovanie náteru. Handru nasiaknutý olejom môže vzplanúť, preto ho namočte do vody alebo spáľte

výdatnosť: 
Hrubé drevo: 4-5 m2 / l 
Ohobľované drevo: 8-10 m2 / l 
balenie: 
0,75l, 2,8l

Technický list na stiahnutie TU

 

Dodatočné parametre

Kategória: Flügger WOOD OIL AQUA - skôr OLEJ AQUA (Vodou riediteľný aklydový olej)
Záruka: 2 roky
Farba: Bezbarvá
Objem v litroch: 0,75L

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: