Pre slovenských firiem (platitelia DPH) predaj bez daně. Platba možná iba bankovým prevodom alebo dobierkou! Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.)

Hahn color Zalievacie epoxidová živica EPOX (A+B)

Kód: HAHNCOLOREPOX_129 HAHNCOLOREPOX_645 HAHNCOLOREPOX_1290 Zvoľte variant
31,90 € / ks 105,90 € / ks 199 € / ks od 31,90 € / ks 26,60 € bez DPH 88,30 € bez DPH 165,80 € bez DPH od 26,60 € bez DPH
SKLADOM (15 ks) SKLADOM (28 ks) SKLADOM (16 ks) Zvoľte variant
velikost
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
28.9.2021 28.9.2021 28.9.2021 Zvoľte variant

Číra zalievacia epoxidová živica,ktorá sa používa sa na výrobu transparentných odliatkov, zalievanie stolov, reklamných a dekoratívnych predmetov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Číra zalievacia epoxidová živica, ktorá sa používa sa na výrobu transparentných odliatkov, zalievanie stolov, reklamných a dekoratívnych predmetov. Ďalej sa používa v modelárstve. Je určený pre odliatky s hrúbkou až 6 cm.

Možnosť prefarbovanie pomocou pigmentov.

HAHN%20COLOR%20PIGMENTY

Spracovanie:

1liter zmiešaného expoxidu je približne 1 kg. Objem jedného litra je 1dm3 = 0,001m3

Obe zložky musia mať pred zmiešaním izbovú teplotu. Systém je optimalizovaný pre spracovanie a vytvrdzovanie v teplotách 20 - 250 C. Pri spracovaní je nevyhnutné dodržať daný pomer zmiešavania medzi živicou a tvrdidlom.

Nedodržanie tohto pomeru vedie k nedostatočnému vytvrdnutí. Obe zložky dôkladne premiešajte - cca 3 min. Osobitnú pozornosť venujte premiešanie častí na stenách a dnu miešacej nádoby. Používajte také miešacie zariadenie, ktoré nevnáša do živice vzduch. Riadne premiešanú zmes najskôr nechajte cca 30 - 60 minút odstáť, aby došlo k odvzdušnenie, a potom sa odleje do vopred pripravenej formy či nádoby. Ak sa použije forma, ktorá nie je silikónová, je nutné použiť separátor alebo možno použiť separačný vosk.

So vzrastajúcou hrúbkou odliatku sa zvyšuje možnosť tvorby bubliniek. Vytvrdzovanie je možné urýchliť zvýšenou teplotou. Ak budete odliatok temperovať až na 50 ° C, dôjde k skráteniu času potrebného na vytvrdnutí a odliatok je možné odformovat už po 24 hodinách. Spracovateľnosť a doba gelace je závislá od množstva použitého systému (čím väčšie množstvo systému tým kratšia doba spracovateľnosti a gelace).

Pri polievaní poréznych podkladov (drevo, betón atď.) Je vhodné podklad najskôr napenetrovať penetráciou na báze epoxidu, epoxidovým lakom, prípadne nitro lakom. Zníži sa tým riziko prestupu vzduchových bublín z podkladu. Zalievanie vykonáme až po riadnom vytvrdnutí penetrácie Hahn color EPOX penetrácia rapid. Systém je možné dofarbovať špeciálnymi pigmentmi.

hahn color epoxid misici pomery

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KG Avatar autora | 7.9.2021
Velmy spokojný