Pre slovenských firiem (platitelia DPH) predaj bez daně. Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.).

Saicos UV ochranná lazúra vnútorné

Najpredávanejšie

uv weiss
 
29,76 €
(24,60 € bez DPH)
Detail
transparent
 
75,72 €
(62,58 € bez DPH)
Detail
transparent
 
29,76 €
(24,60 € bez DPH)
Detail
4 položiek celkom
uv weiss
24,60 € bez DPH
29,76 €
Kód: 7704301
transparent
24,60 € bez DPH
29,76 €
Kód: 7701301
transparent Kód: 7701501

SAICOS UV ochranná lazúra vnútorné (balenie 0,75l a 2,5l)

Transparentný náter na všetko drevo vo vnútri, ktoré má vyzerať ako neošetrené, ale napriek tomu má mať ochranu proti zožltnutie a povrch, ktorý je odolný zašpineniu a ľahko sa udržiava. Povrch je možné pretierať len rovnakým náterom alebo náterom SAICOS Bel Air.


Interiérová UV ochrana proti žltnutiu. Pre všetky druhy drevín. Aj vo vlhkých prostorách.Modifikovaný olej, rýchlo schnúce (len 3 - 4 hod). 
 

  • 1L = cca 9m2 pri 2 náteroch
  • Výdatnosť: 15 m2 / l

 

Popis: 

1L = cca 9m2 pri 2 náteroch. Pre všetko drevo vnútri. náter na drevo na báze oleja s dobrými vlastnosťami, hodvábne matný povrch, odolný nečistotám, esteticky krásny, moderný náter, veľmi rýchlo schne a je extrémne odolný proti mechanickému poškodeniu. Náter zaistí trvalé spojenie s povrchom dreva. Je priedušný a reguluje vlhkosť. Tento náter s otvorenými pórmi nepraská, nelúpe sa. Je priedušný, odpudzuje vodu, reguluje vlhkosť a obmedzuje napúčanie a zmršťovanie dreva. Pri renovácii je treba len ďalší náter na plochu zbavenú nečistôt. UV- ochranná lazúra vnútorná je vhodná pre všetko drevo v interiéri: obklady stien a stropu, nábytok, dvere, lišty, lepené drevo, OSB-, drevotrieskové a MDF dosky. Aj pre detské hračky (sliny a pot) a všetky podobné predmety z dreva. Pre všetko drevo vo vnútri, ktoré má zostať "prírodné", ale napriek tomu s ochranou proti žltnutiu. Odporúčame napr. V priestoroch s modernými, vysokými stropmi z prírodného dreva, kde by mal zostať prirodzený vzhľad.