Pre slovenských firiem (platitelia DPH) predaj bez daně. Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.).

Saicos tmel na drevo

Saicos tmel na drevo 

Základný roztok pre jednoduché zhotovenie tmelu z brúsneho prachu. Pod všetky povrchové úpravy podláh SAICOS. Rýchloschnúci, dobre brúsiteľný. 

  • 1L = cca 13m2V
  • výdatnosť: 13 m2 / l

aplikácia: 

Základný roztok pre jednoduché zhotovenie tmelu z brúsneho prachu. Pod všetky povrchové úpravy podláh SAICOS. Rýchloschnúci, dobre brúsiteľný. 1L = cca 13m2. Saicos. Pre všetky druhy drevín. Pred použitím dobre premiešať. Tmelenie vykonáme po strednom brúsenie (zrnitosť 60 - 80). Tmel na drevo-roztok zmiešame s brúsnym prachom z rovnakej dreviny (zrnitosť 100 - 120) a vytvoríme hmotu pre nanášanie stierkou. Pomer k zmiešaniu je ca. 20% brúsneho prachu a 80% roztoku. Tmel nanesieme na povrch stierkou. Povrch musí byť suchý (vlhkosť max. 12%), čistý a nenatreného. Veľké diery a poškodenia vyplníme vopred. DOBA SCHNUTIA: ca. 30 min (podľa veľkosti poškodených miest, teploty a vlhkosti) Konečné brúsenie povrchu o zrnitosti 120 - 150.