Pre slovenských firiem (platitelia DPH) predaj bez daně. Platba možná iba bankovým prevodom alebo dobierkou! Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.)

Saicos farba pre dom a záhradu anglická zelená 2669; 10 l + darček v hodnote až 7,5 EUR

Kód: 2669700
329,88 € / ks 272,63 € bez DPH
Skladom, k dodaniu do 2-3 dní
Môžeme doručiť do:
29.10.2020

Detailné informácie

Podrobný popis

SAICOS FARBA PRE DOM A ZÁHRADU ODTIEŇ2100 SLONOVÁ KOSŤ KRYCIE

Špeciálny krycí náter na drevo na báze prírodných olejov, ktorý sa trvale spojí s drevom a je tak extrémne odolný voči poveternosti.Nepraská a neodlupuje sa, a pri renovácii potrebuje iba jeden nový náter na očistený povrch. Hodvábne matný povrch prekrýva farebný tón a kresbu dreva, dovoľuje však vnímať štruktúru dreva. Odolný proti zlepeniu - preto je tiež ideálny ako náter na okná.

použitie

Drevo na dome: drevené fasády, drevené stavebné konštrukcie, podhľady striech, priehradové konštrukcie, balkóny, okná, okenice, verandy, prístrešky pre autá. Drevo v záhrade: pergoly, zásteny, mreže, besiedky, drevené ploty, brány, drevené rošty, podlahové dielce, terasy, záhradné domčeky a chaty, záhradný nábytok, tiež drevo na terasách! Ideálne ako náter na okná - jednoduchá údržba (žiadne obrusovanie pri renovácii - jednoducho pretrieť). Vhodný pre tlakovo impregnované drevo .. SAICOS-FARBA PRE DOM A ZÁHRADU neobsahuje žiadne konzervačné ani biocídne látky. Je preto možné ju použiť aj pre nátery v interiéri.

aplikácia

Povrch dreva musí byť čistý, suchý. Oškrabte alebo brúsením odstráňte všetky zvyšky predchádzajúcich náterov. Starostlivo odstráňte prach.Konečná zrnitosť 120 - 150. Plochy predtým ošetrené SAICOS alebo inými priedušnými lazúrami len očistíme, nie je nutné brúsenie . Ak je to možné, ešte neošetrené drevo natrieme zo všetkých strán. Ochranu obzvlášť silne namáhaného dreva je možné zvýšiť použitím základného náteru SAICOS Impregnácia dreva vonkajšie 9001 alebo Impregnácia dreva bez biocídov. Môžu to byť napr. Okenné rámy alebo prvky, ktoré nemôžu dobre vysychať. Pred náterom SAICOS-FARBA PRE DOM A ZÁHRADU necháme schnúť jeden deň. Nenatierame na zmrznuté drevo.Prvý náter nanesieme rovnomerne v tenkej vrstve v smere vlákien dreva. Schnutie : min 8 hodín (podľa teploty a vlhkosti). Druhý náter: tiež nanesieme tenkú vrstvu v smere vlákien dreva a necháme zaschnúť (proti prachu cca 5 hod.). Ak požadujeme, aby hodvábne matný náter bol lesklejšie, po zaschnutí pretrieme SAICOS čírou lazúrami.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Saicos FARBA PRE DOM A ZÁHRADU (Krycia farba na drevo)
Odtieň: ANGLICKÁ LÍSTIE
Výťažnosť pri jednom nátere:: 27 m2 / l
Orientačná cena za m2 pri jednom nátere: 1,2 EUR/m2
S balením natrite PLOCHU (pri jednom nátere) :: 270m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: