Pre slovenských firiem (platitelia DPH) predaj bez daně. Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.).

Saicos čistič na WPC terasy

Najpredávanejšie

Saicos čistič na WPC terasy odtieň 8123 1 l
Tip
Skladom, k dodaniu do 1-2 dní
Kód: 8123409
 
24,80 €
(20,50 € bez DPH)
Detail
1 položiek celkom
Saicos čistič na WPC terasy odtieň 8123 1 l
Tip
20,50 € bez DPH
24,80 €
Kód: 8123409


Pre ľahké a dôkladné vyčistenie povrchu terás a ďalších výrobkov z drevoplastu (WPC).

  • 1L koncentrátu je na cca 11L vody.
 
Vlastnosti:

Jedná sa o čistiaci koncentrát pre jednoduché a dôkladné čistenie, a to najmä na terasy vyrobené z drevoplastu WPC (wood / plastic-composite). Tento výrobok je bez rozpúšťadiel, bez chlóru, bez formaldehydu, neobsahuje bieliace látky a je biologicky odbúrateľný.

Použitie:

Čistiaci koncentrát rozpustite vo vode v pomere 1:10 (napr. 0,5 litra koncentrátu na 5 litrov vody) a naneste rovnomerne stierkou na podlahu (nenechávajte na ploche kaluže). Nechajte pôsobiť 5 až 20 minút. Miesta, ktoré počas tejto doby vyschnú, znovu ošetrite nariedeným prípravkom. Potom odstráňte rozpustené nečistoty stierkou, drážkovanú terasu môžete vyčistiť kefou. Následne 2 až 3-krát zotrite plochu čistou vodou - a je hotovo. Pracovné nástroje sa čistí vodou. Takto vyčistené terasy z drevoplastu už netreba nijako viac ošetrovať.