Pre slovenských firiem (platitelia DPH) predaj bez daně. Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.).

Remmers Compact Lasur

Najpredávanejšie

Remmers Aidol Aqua DSL-55/SG PU (starý názov Compact Lasur) TEAK 2,5 L  + darček v hodnote až 7,5 EUR
 
84 €
(69,42 € bez DPH)
Detail
10 položiek celkom

compact lasur pu

 

 

Kvalitná, vysoko odolná, akrylátová lazúra na báze vodyobsahuje veľké množstvo UV blokátorov-prvkov, ktoré drevo ochráni pred poveternostnými podmienkami. Compact-Lasur PUnežltne, nezlepuje sa, je elastický a používa sa ako medzi-náter, poprípade konečný náter. Výsledok je nezapáchajúci a zamatovo lesklý.

 

OBLASTI POUŽITIA

Veľké plochy z dreva ako sú okná, okenice, dvere ...

 

 

 

SPRACOVANIE

Odstráňte nečistoty ako prach, vosk a iné mastnoty. Pokiaľ sa jedná o drevo vonkajšia, je potrebné ho natrieť ošetrujúcim prostriedkom, ako je napríklad Holzschutz- Grund. Nespracovávajte na priamom slnku, ale snažte sa pri teplotách vyšších ako 15 ° C a relatívnej vlhkosti vzduchu pod 85%.

NANÁŠANIE A SCHNUTIA

Nanášajte akrylovým štetcom, prípadne valčekom z molitanu. Pred použitím riadne zamiešajte a naneste pár vrstiev, medzi ktorými náter vždy jemne vybrúsite. Medzi nátermi nechajte schnúť približne 4 hodiny. Schnutia jeindividuálna a ovplyvnené teplotou a vlhkosťou vzduchu. Ideálne je 20 ° C a 65%.

SPOTREBA

Pre jednu vrstvu 100ml / m ².

SKLADOVATEĽNOSŤ

Skladujte v pôvodných obaloch, vždy dobre uzavretých. Vyhnite sa vlhkým miestam a teplotám pod bodom mrazu.Takto vydrží minimálne 2 roky.

Technický list na stiahnutie TU