Pre slovenských firiem (platitelia DPH) predaj bez daně. Napíšte prosím v poznámkach objednávky, že ste platcami DPH a nezabudnite uviesť všetky náležitosti, ktoré sú pre fakturáciu bez DPH potreba (DIČ, názov spoločnosti, atď.).

HAHN COLOR Pigment L - žltý do epoxidov 100ml

Kód: HAHNCOLORPIG_ZLUTY
6,90 € / ks 5,70 € bez DPH
Na sklade (11 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2020

Farebný roztok k prefarbovanie epoxidových systémov CHEMEX POX.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pigmentové roztoky sú určené k prefarbovanie epoxidových systémov HAHN COLOR. Odporúčané dávkovanie je do 5 hm. % K zložke A (živicu).

Použitie pigmentu
Pred spracovanie dobre pretrepte. Používajte za izbovej teploty. HAHN COLOR PIGMENT L vmiešajte do zložky A (živica) systémov HAHN COLOR EPOX. Spočiatku vmiešajte menšie množstvo a pridávajte postupne tak, aby ste dosiahli požadovanú sýtosti odtieňa. Vmiešajte max. 5% váhovo k použitému množstvu zložky A. Vyššie koncentrácie by mohli mať vplyv na výsledné vlastnosti produktu (napr. Zlé vytvrdnutí atď.). Pigment vmiešavajte pomaly tak, aby nedošlo k našľahaniu živice. Potom urobte natužení príslušným množstvo zložky B (tužidla).

Skladovanie pigmentu
Skladujte v dobre uzavretých obaloch, v krytých suchých skladoch pri teplotách 5-250 ° C. Záručná doba je 12 mesiacov od dátumu výroby. Chráňte pred horúčavou a sálavým teplom. Uchovávajte mimo dosahu potravín, nápojov, krmív a liekov. Skladujte mimo dosahu detí.

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: